Prom.ua - це популярна платформа, що об'єднує багато інтернет-магазини та продавців з великим потоком покупців. Це дозволяє вашим товарам миттєво дістатися до широкої аудиторії, що може призвести до зростання обсягу продажів.
З Prom.ua працювати вкрай зручно. Платформа надає готові інструменти для опрацювання замовлень, оплати, доставки та інших аспектів продажу. Чимало споживачів покупають на Prom.ua через високий рівень довіри.
Проте існують й певні недоліки використання Prom.ua:
Порівняємо з власним інтернет-магазином:
Ми готові допомогти вам зі швидкою міграцією вашого магазину з Prom.ua на вашу власну платформу. Український виробник Фламінго-Текстиль мігрував на свій інтернет-магазин з 11500 SKU і вони мають вже 2 канали збуту.
З Prom.ua працювати вкрай зручно. Платформа надає готові інструменти для опрацювання замовлень, оплати, доставки та інших аспектів продажу. Чимало споживачів покупають на Prom.ua через високий рівень довіри.
Проте існують й певні недоліки використання Prom.ua:
- Платформа може вже налічувати сотні або навіть тисячі інших продавців із вашої ніші, та алгоритми Prom.ua поставлять ваші товари на кінець черги. Тоді вирішальними стають бюджет та "хитрощі" з відгуками та фейковими покупками. Отже, якщо ви думаєте, що до вашого інтернет-магазину на Prom.ua одразу після реєстрації надійдуть клієнти, це не так.
- Контент має ключову роль. Для Prom.ua необхідно створювати докладні описи, надавати якісні фотографії, підбирати ключові слова та докладно проробляти характеристики товарів.
- Ви обмежені в налаштуванні дизайну та брендування свого магазину, що ускладнює впізнаваність вашої компанії.
- Prom.ua стягує комісію з кожного продажу, особливо в популярних категоріях, вона іноді сягає понад 15%. Це впливає на ваш прибуток та конкурентоспроможність товарів.
- Ви залежите від правил та політики платформи, що обмежує вашу свободу дій. Якщо Prom.ua змінить умови або політику, це може вразити ваш бізнес.
- При запуску рекламних кампаній та SEO-оптимізації, ви також вкладаєте кошти в саму Prom.ua.
Порівняємо з власним інтернет-магазином:
- Ви маєте повний контроль над дизайном, функціональністю та брендуванням. Унікальний дизайн та сервіси можуть виділити вас серед конкурентів.
- Ви не сплачуєте комісійні сторонній платформі, отже, зберігаєте більший обсяг прибутку.
- Усі вкладені кошти в SEO, рекламу, контент та підвищення довіри клієнтів є інвестиціями в ваш власний ресурс, а не чужу платформу.
Ми готові допомогти вам зі швидкою міграцією вашого магазину з Prom.ua на вашу власну платформу. Український виробник Фламінго-Текстиль мігрував на свій інтернет-магазин з 11500 SKU і вони мають вже 2 канали збуту.